Randame sprendimus vaikų ir jaunuolių gyvenimo pagerėjimui Ataskaitos Teikiame socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunuoliams Apie mus Atstovaujame ir giname žmonių teises Ataskaitos Telkiame visuomenę prisidėti prie vaikų ir jaunuolių gyvenimo pagerėjimo Apie mus

Savanorystė

Kokias savanorystės galimybes siūlome?

Savanoriai gali savanoriauti vaikų, paauglių arba jaunuolių grupėse skirtingose Vilnius social club programose: Futbolo programoje, Darbo su jaunimu gatvėje programoje arba Paauglių klube, Mobiliuose užsiėmimuose.  

Kada reikalinga savanorių pagalba?

Programų užsiėmimai, kuriuose laukiame savanorių, vyksta skirtingomis savaitės dienomis, skirtingose Vilniaus vietose, dalis jų, Naujininkuose. Susitikus su būsimu savanoriu aptariame, kurioje veikloje jam labiausiai tinka savanoriauti laiko ir lokacijos atžvilgiu.

Ko tikimės iš savanorių? 

Viena pagrindinių mūsų vertybių – santykis. Tad pagrindinė savanorių užduotis – dalyvauti vaikų ar jaunuolių grupių veiklose, bendrauti, kurti ryšį, būti, padėti, išklausyti.
Tam, kad tarp savanorio ir vaiko/jaunuolio užsimegztų pasitikėjimu grįstas ryšys, reikia laiko. Todėl iš savanorių tikimės, kad su mumis jie praleis visą sezoną(iki birželio/liepos) ir savanorystei skirs 2-4 valandas per savaitę.

Kada galima prisijungti prie savanorių komandos? 

Paprastai savanorių ieškome sezono pradžioje, t.y. rudenį. Tačiau jeigu norite prisijungti prie savanorių komandos kitu metu – susisiekite su mumis ir žiūrėsime, ką galime jums pasiūlyti. 

Ar priimame savanorius iš kitų šalių?

Taip, priimame! Be to nuo 2020 m. bendradarbiaujame su VŠĮ Socialinis veiksmas ir priimame Europos solidarumo korpuso savanorius.