Randame sprendimus vaikų ir jaunuolių gyvenimo pagerėjimui Ataskaitos Teikiame socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunuoliams Apie mus Atstovaujame ir giname žmonių teises Ataskaitos Telkiame visuomenę prisidėti prie vaikų ir jaunuolių gyvenimo pagerėjimo Apie mus

Futbolo programa

Vilnius social club futbolo programą įgyvendiname nuo 2013 m. Nuo įprastų sporto klubų ir būrelių skiriamės tuo, kad futbolas mums yra visų pirma priemonė siekti teigiamų pokyčių vaikų ir jaunuolių gyvenimuose.

Pagrindinis tikslas – ne sportiniai rezultatai, bet kokybinis pokytis kiekvieno dalyvio gyvenime.

Kas dalyvauja futbolo programoje?

Futbolo programoje kasmet dalyvauja ~80-100 žmonių nuo 7 iki 18 metų.  Dauguma vaikų pas mus atranda erdvę, kur jie yra priimami nepriklausomai nuo jų elgesio, finansinės padėties ar fizinių gebėjimų.

Kaip ir kada vyksta užsiėmimai?

Programos dalyviai yra suskirstyti į 6 grupes pagal amžių. Kiekvienos grupės užsiėmimai vyksta kartą per savaitę po dvi valandas. Užsiėmimai vyksta skirtingose Vilniaus m. sporto salėse ir stadionuose, priklausomai nuo lankomos grupės. Futbolo užsiėmimai yra nemokami.

Kaip prisijungti?

Į futbolo programą dalyvius registruoja vaiko tėvai/globėjai, mūsų partneriai (vaikų dienos centrai, globos įstaigos, socialiniais darbuotojai). Tačiau ir pats vaikas/jaunuolis gali savarankiškai užsiregistruoti į futbolo programą.

Vaikų registracija į futbolo programą vyksta sezono pradžioje – rugsėjo mėnesį. Esant laisvoms vietoms, galima prisijungti bet kuriuo metu. Norite prisijungti? Susisiekite su mumis!

Mūsų veikimo principai

Futbolas tik priemonė

Siekiame, kad futbolo programos dalyviai augtų kaip asmenybės. Kuriame erdvę, kurioje vaikai ir jaunuoliai gali dalyvauti reguliarioje ir ilgalaikėje veikloje savo ritmu. Žaisdami futbolą, mokomės ateiti laiku ir išbūti iki galo, veikti komandoje, valdyti savo emocijas, konstruktyviai spręsti įtampą keliančias ir konfliktines situacijas,  laimėti ir pralaimėti, bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais bei reflektuoti savo patirtį.

Lygios sąlygos visiems

Siekiame, kad mūsų futbolo užsiėmimus lankytų įvairūs vaikai: mergaitės ir berniukai, tylesni ir garsesni, skirtingų tautybių, silpnesni ir stipresni.

Įgalinantis veikimas

Nuolat reflektuojame savo darbą ir stengiamės aiškiai suvokti savo atsakomybių ribas. Vietoj „pasaulio gelbėtojų“ vaidmens renkamės bendradarbiauti su partneriais, teikti jiems grįžtamąjį ryšį bei kartu veikti dėl teigiamų pokyčių vaikų ir jaunuolių gyvenimuose…

2023 m. Vilnius social club sulaukė UEFA vaikų fondo pripažinimo ir gavo finansavimą už kokybišką socialinį darbą su vaikais ir jaunuoliais naudojant futbolą.