Naujienlaiškis #3: Apie minkštą darbą kaip galimybę mokytis dirbti

Vilnius social club nuo 2021 metų vykdo projektą „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)“, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Projektas skirtas 16-os metų ir vyresniems jaunuoliams, kurie norėtų dirbti, bet dar nėra pasiruošę arba nedrįsta žengti į atvirą darbo rinką.

Mūsų komanda jau penktus metus dirba su jaunuoliais Naujininkų gatvėse. Darbas su jaunimu gatvėje yra ilgalaikė programa. Jos tikslas – sukurti santykį su jaunuoliais, leidžiančiais laiką gatvėje ir suteikti jiems jų poreikius atitinkančias socialines – ugdomąsias paslaugas. Tačiau darbas gatvėje neapsiriboja vien tik gatve. Vienas iš gatvės darbuotojų pasiūlymų jaunuoliams – minkštas darbas.  

Vilnius social club Naujienlaiškyje #3 socialinė gatvės darbuotoja Margarita ir minkštoje darbo vietoje dirbusi Saulė pasakoja apie tai, kaip veikia minkštas darbas.

Visą naujienlaiškį rasite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.