Naujienlaiškis #3: Apie minkštą darbą kaip galimybę mokytis dirbti

Vilnius social club nuo 2021 metų vykdo projektą „Alternatyvių investicijų detektorius (AID)”, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Projektas skirtas 16-os metų ir vyresniems jaunuoliams, kurie norėtų dirbti, bet dar nėra pasiruošę arba nedrįsta žengti į atvirą darbo rinką.

Mūsų komanda jau penktus metus dirba su jaunuoliais Naujininkų gatvėse. Darbas su jaunimu gatvėje yra ilgalaikė programa. Jos tikslas – sukurti santykį su jaunuoliais, leidžiančiais laiką gatvėje ir suteikti jiems jų poreikius atitinkančias socialines – ugdomąsias paslaugas. Tačiau darbas gatvėje neapsiriboja vien tik gatve. Vienas iš gatvės darbuotojų pasiūlymų jaunuoliams – minkštas darbas.  

Vilnius social club Naujienlaiškyje #3 socialinė gatvės darbuotoja Margarita ir minkštoje darbo vietoje dirbusi Saulė pasakoja apie tai, kaip veikia minkštas darbas.

Visą naujienlaiškį rasite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *